Hakkımızda/ Biz kimiz ?

Hurdam Net Geri Dönüşüm San. ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten bu yana klasik atık ve hurda toptan ticareti yapmaktadır. Geleneksel olarak atık ve hurdaların çöp konteynerlerinden toplanarak depolarımızda ayrıştırılıp geri dönüşüm tesislerine göndermek suretiyle aracılık faaliyetinde bulunduk. Zamanla teknolojinin de gelişmesiyle beraber klasik hurdacılık yerini geri dönüşüm faaliyeti olarak geniş bir yelpazeye bürümüştür. Özellikle son yıllarda yeşil çevre, sıfır atık, sürdürülebilirlik kavramlarını sıklıkla duymaktayız. Üniversitelerin, Belediyelerin, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının sıfır atık kampanya ve bilinçlendirme faaliyetlerini sıklıkla duymaktayız. Hurdam.net olarak biz de doğayı korumak, kaynakları daha da verimli kullanmak, israfı önlemek üzere sıfır atık sloganıyla hareket etmekteyiz. Hurdam.net olarak sloganımız, ‘’yeşil çevre sıfır atık’’ diyoruz.

Bakır Soyma
Hurda Kablo
Misyonumuz
Daha temiz, yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir çevrede doğal kaynakların kullanımını azaltmak üzere atıkların ekonomiye kazandırılmasını sağlamak için çalışmaktayız.
Vizyonumuz
Çevreye saygılı, insanlarımızın ve toplumumuzun sağlığını ve güvenliğini koruyan, sürdürülebilir ve sağlam bir gelecek sağlamak.

Becerilerimiz

  • Geri Dönüşüm · 95%
  • Hurdada fiyatlandırma · 90%
G

eri dönüşümün gerekli olmasının birçok nedeni vardır

Yalnızca karbon ayak izinizi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda ham madde toplama ihtiyacını da azaltır, enerji tasarrufu sağlar, sera gazlarını azaltır, kirliliği önler ve daha pek çok şeye yardımcı olur. Geri dönüşüm alışkanlıklarımızı geliştirerek çevrenin temiz kalmasına ve doğal kaynaklarımızın korunmasına yardımcı olabiliriz.

Tüm hakları HURDAM NET GERİ DÖNÜŞÜM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. tarafından saklıdır